Czarne stroje i czarny scenariusz

Nie tak wyobrażał sobie początek sezonu „czarny koń” ubiegłorocznych rozgrywek zespół z Jasieńca. W pierwszej kolejce wicemistrz sprzed roku przegrał 2:7. Pierwszym liderem został pogromca Jasieńca – CenterPasz.

W inaugurującej sezon kolejce odbyły się cztery spotkania. Piąty mecz pomiędzy Grądzkimi i Budrami odbędzie się w przyszły piątek. Już na otwarcie IV edycji zawodnicy stworzyli bardzo ciekawe widowisko z gradem goli w tle. Po szalonym meczu i kilku zwrotach akcji Piekarnia Kruklanki zremisowała 5:5 z Amatorsami Pozezdrze. Zwiastun i Strażak po połączeni swoich sił nie dysponował wystarczającym składem, aby pokonac drugi zespół Juniora. Decydujące bramki dla Juniora padły w końcowych momentach meczu. Dwa gole dla Juniora strzelił zaledwie 15-letni Adam Kłoczko. Oldboje zwycięstwo 2:1 z Juniorem I zapewnili sobie po fantastycznym strzale pod poprzeczkę w wykonaniu Arkadiusza Przyłuckiego . Na zakończenie pierwszego w tym roku piątku z „kopaną” pod chmurką w Kruklankach CenterPasz wygrał 7:2 z Jasieńcem. Pięc goli strzelił w tym meczu Bartłomiej Szafran i to on jest pierwszym liderem klasyfikacji najlepszych strzelców. Za tydzień druga kolejka.