Oldboj liderem !

Wysoka wygrana Oldboja ze Zwiastunem i strata punktów przez Żubra Budry wywindowała "Dziadków" na pierwsze miejsce. Tylko Oldboje i Piekarnia nie zaznały jeszcze goryczy porażki.

Oldboj rozgromił bezradny w tym sezonie Zwiastun/Strażak 7:0. Było to najwyższe zwycięstwo i jednocześnie najwyższa porażka w tym roku. Oldboj stracił do tej pory najmniej bramek w rozgrywkach( tylko 6) w czym duży udział ma Jerzy Piniaha. W hicie kolejki CenterPasz wygrał 4:3 z Żubrem Budry i zrównał się liczbą punktów z tą drużyną. Jak na zawołanie na kruklaneckim orliku strzela Bartłomiej Szafran. Trzy gole w tym meczu i łącznie jedenaście w sezonie to bilans bramkowy najlepszego strzelca ligi. "Piekarze" wygrali drugi mecz w tym sezonie. Tym razem Mariusz Baniewski i spółka pokonał 4:1 Jasieniec. Amators Pozezdrze podzielił się punktami z Juniorem I(4:4). Po stronie Juniora drugiego już hat-tricka tego lata ustrzelił Szymon Mila. Remis padł także w starciu Jankesa z drugim garniturem Juniora. Wynik 3:3 nie usatysfakcjonował żadnej drużyny. Następna kolejka już w piątek 24 lipca. Początek o 18.10.
Wyniki:
Jankes Grądzkie - Junior II   3:3