Żubr melduje się na pierwszym miejscu

Czwarta kolejka Wakacyjnej Ligi w Kruklankach już za nami. Po kolejnej serii gier ponownie doszło do zmiany lidera. Teraz z góry na wszystkich patrzą Budry.

W tej kolejce odbyły się cztery spotkania. Bratobójczy mecz Juniora I z Juniorem II został przełożony. CenterPasz nieoczekiwanie przegrał z Amatorsami Pozezdrze 3:6. Amatorsi prowadzili już 4:0 i przez cały mecz mieli wynik pod kontrolą. Pozezdrze wysyła wyraźny sygnał, że jeszcze nie złożyło broni. Najbardziej emocjonującym spotkaniem był pojedynek Oldboja z Piekarnią. Dwukrotnie Oldboj prowadził w tym pojedynku. Jedną z bramek strzelił Robert Gładczyński, przed laty gracz Zwiastuna Kruklanki i Vęgorii Węgorzewo. „Piekarze” w ostatnich sekundach uratowali remis po golu Sebastiana Sochacza. Potknięcia rywali wykorzystał Żubr Budry. Na drodze twardo grającego Żubra stanął Jasieniec i poległ w tej konfrontacji 1:5. Hat-tricka dla Buder strzelił Ostrowski. Jankes Grądzkie odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Dostarczycielem punktów dla innych zespołów już po raz czwarty był Zwiastun/Strażak. Bartłomiej Szafran z „Centrów” strzelił w tej kolejce jedną bramkę i z ośmioma golami wciąż jest pierwszą armatą ligi. Następna kolejka już w środę 22 lipca.

Zwiastun/Strażak – Jankes Grądzkie 1:3

Oldboj – Piekarnia Kruklanki 2:2