Oldboj Żubra się nie boi !

Po środowej kolejce Orlikowej Ligi w Kruklankach trzy zespoły z dorobkiem 7 punktów okupują ligowe podium.

Junior II aby utrzymac pozycję lidera musiał osiągnąć korzystny rezultat w starciu z CenterPaszem. „Młodzież” przegrała 2:3 i zajmuje tak nie lubiane przez sportowców czwarte miejsce. „Centrzy” powrócili no fotel lidera, ale wcale tak nie musiało byc. Porażka Juniora II sprawiła, że na pierwsze miejsce miejsce mógł wskoczyc zwycięzca spotkania Żubr – Oldboj. Był to twardy mecz z typu „Rąbaj, siekaj i uciekaj” ,a oba zespoły podzieliły się punktami po remisie 2:2. Odblokował się Jasieniec, który wygrał 5:4 z Amatorsami Pozezdrze. Hat-tricka w tym meczu ugrał Mariusz Kurzawa. Przedostatnia lokata ubiegłorocznego zwycięzcy to do tej pory jedna z największych niespodzianek sezonu. Pierwsza drużyna Juniora na otwarcie kolejki ograła 7:5 Jankesów. Po stronie Juniora trzy gole strzelił Sebastian Mila. W ekipie z Grądzkich trzykrotnie do siatki trafił Lachowski. Na zakończenie trzeciej porażki z rzędu doznał Zwiastun/Strażak. Pogromcą outsidera ligi byli kruklaneccy „Piekarze”. Najlepszym strzelcem wciąż pozostaje z siedmioma golami na koncie Bartłomiej Szafran. Następna kolejka już w piątek 17 lipca. Początek o godzinie 18.00.

Jankes Grądzkie – Junior I 5:7

Junior II – CenterPasz 2:3