Żubr utrzymał prowadzenie
Na dwie kolejki przed końcem liderem rozgrywek są Budry. Żubr jest pierwszym zespołem w tym sezonie, który zdołał utrzymac pierwsze miejsce w tabeli na dłużej niż jedną kolejkę.
W 7. kolejce zespoły z górnej części tabeli solidarnie wygrały swoje mecze. Żubr zdeklasował Juniora II 9:2 , a pięc goli w tym meczu strzelił Anatol Rapita. Budrzanie są najskuteczniej grającym teamem w tym roku. Drugi Oldboj ograł 4:0 ostatni Jasieniec. Na listę strzelców czterokrotnie wpisał się Piotr Osiński. CenterPasz kolejne trzy punkty zdobył pokonując drużynę Zwiastun/Strażak. Dwukrotnie bramkarza Zwiastuna pokonał Bartłomiej Szafran i z trzynastoma golami prowadzi w tabeli najlepszych strzelców.
Nie bez kłopotów komplet "oczek" zainkasowali "Piekarze". Mecz z Juniorem I zakończył się wygraną Piekarni 3:2 i drużyna Mariusza Baniewskiego wciąż pozostaje niepokonana. Obrońca tytułu z Pozezdrza przegrał z Jankesami 2:4. Amatorsi już ostatecznie zaprzepaścił szansę zakończenia rozgrywek na "pudle".
Ósma seria gier odbędzie się w piątek 7 sierpnia.
Jankes Grądzkie - Amators Pozezdrze 4:2
Żubr Budry - Junior II 9:2